שמי רינת שימון, מעצבת פנים, בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים מהמכון הטכנולוגי חולון (HIT). עיצוב החלל האישי שלכם נמצא, עבורי, בפרטים הקטנים – בצבעוניות, בחומרים בהם נעשה שימוש, בחללים הסגורים והפתוחים שאני יוצרת עבורכם. כשאנחנו מעצבים ביחד את הדירה הבאה שלכם, אני משתדלת להתאים את החלל שלה לפרק זמן ארוך ככל האפשר.

ישנם שישה ערכים המנחים אותי בעבודתי כמעצבת פנים.

  • פרקטיות מעוצבת בשימוש החלל: הדירה החדשה שלכם צריכה להיות יפה ופרקטית, והנוחות שלכם במהלך החיים בה חשובה ביותר. הפרקטיות הזאת קשורה, בעיני, לפרטים הקטנים-גדולים שהופכים את הדירה מדירה סטנדרטית לדירה ״שלכם״ .
  • שקט מקצועי ותעשייתי ללקוח: אני מאפשרת ללקוח להמשיך בהתנהלות היומיומית שלו ולישון בשקט בלילה, מנהלת עבורו את פרויקט השיפוץ או הבניה ומעניקה פתרונות בשטח לכל בעיה שתצוץ.
  • ייעוץ והכוונת הלקוח להתאמה מושלמת עבורו: בפגישה הראשונה אני לומדת להכיר את הסגנון האישי שלכם, ובמהלך העבודה, אני מכוונת אותכם לסגנונכם בצורה הטובה ביותר. אני מסייעת לכם להפוך את הדירה החדשה למרחב מחיה אישי המותאם לכם במדויק.
  • מקצוענות: אני שואפת למקצוענות בכל התחומים. אני חוקרת בסקרנות לגבי חומרים ותחומי ידע חדשים הקשורים לעיצוב פנים, לומדת ומתעדכנת כל הזמן בחדשות התחום כדי להביא אליכם את הטוב ביותר.
  • עמידה בתקציב: לאחר הגדרת תקציב לעבודת העיצוב, אני עומדת בתקציב, ואפילו מצליחה לחסוך עבורכם בעלויות. היכרותי עם מגוון רחב של חומרים ושיטות עבודה מאפשרת לי להשתמש במגוון גדול של חומרים למטרות שונות.
  • שיתוף פעולה עם הלקוח: המטרה שלי היא להגשים את החלומות שלכם. כל ההחלטות מתקבלות יחד איתכם ואני נמצאת שם עבורכם, לייעץ בכל שלב בדרך.

אני אוהבת לראות איך הדברים יוצאים מהדמיון לנייר ומהנייר לשטח. נהנית למצוא עבורכם פתרונות שיעזרו לכם להוציא את המרב והמיטב מהחלל בביתכם החדש או המשופץ.